fbpx
25.990 ₺
Kıbrıs

Kıbrıs Merit Park Hotel Balayı Paketi 3 Gece 4 Gün -Luxe 1

25.990 ₺

Turun Öne Çıkanları

  • Denize Sıfır Resort Hotel
  • Ultra Her Şey Dahil
  • Casino
  • Geniş Tesis ve Havuzlar
  • Spa & Wellness
  • Masmavi Akdeniz Plajı
  • Vizesiz Tatil Fırsatı

Merak Ettikleriniz

Kişisel balayı asistanı nedir?
Bir balayı talebi için rezervasyon yaptığınızda veya bizimle iletişime geçtiğinizde, balayı danışmanlarımızdan biri talebinizle ilgilenmek için size özel atanır. Size atanan kişisel balayı asistanınız, bu unutulmaz seyahatinizi planlama sürecinizden otelinizden çıkana kadar bir telefon kadar yakın olacaktır.
Kendi balayı paketimi nasıl oluşturabilirim?
Rezervasyonunuz sonrasında kişisel balayı asistanınız sizinle iletişime geçecektir. Balayı asistanınız isteklerinizi dinleyip, profesyonel tavsiyelerini size aktardıktan sonra istediğiniz gün sayısı, aktiviteler, ve dahil olan diğer hizmetlerle birlikte size özel teklifimizi paylaşacaktır.
Balayı için mükemmel gün sayısı kaçtır?
'Mükemmel' bir uzunluk yoktur - balayınız istediğiniz kadar uzun (veya kısa) olabilir. 10-14 günlük harika geziler konusunda uzman olsak da, zaman çerçevesi ne olursa olsun mükemmel bir kaçamak yaratmak için her zaman kişisel gereksinimleriniz üzerinde çalışabiliriz.
Partnerime bir sürpriz yapabilir miyim?
Kesinlikle. Datça'da sahil kenarında mum ışığında bir akşam yemeğinin veya Kapadokya'da gün doğumu sıcak hava balonu yolculuğunun ikiniz için de özel bir an olduğunu anlıyoruz, bu yüzden bunu size sunduğumuz teklifin dışında bir sürpriz olarak bırakmaktan büyük mutluluk duyacağız. Kişisel balayı asistanınız size, partnerinize özel bir sürpriz isteyip istemediğinizi soracaktır. Sürprizsiz balayı mı olur?
Teklifinizi kabul ettikten sonra değişiklik yapabilir miyim?
Evet kesinlikle. Süper esneğiz ve haftalar geçtikçe yeni fikirlerin akla gelebileceğini biliyoruz, bu nedenle müsaitlik durumuna bağlı olarak sizin için yeni deneyimler eklemekten her zaman mutluluk duyarız.
Araç kiralama, uçak bileti gibi ekstra hizmetleriniz var mı?
Turizmdeki 11 yıllık tecrübemizle Yurtiçi ve Yurtdışı turları sağlayan Keyifli Balayı ailesi olarak seyahat anlamında ihtiyacınız olabilecek her hizmeti sağlamaktayız.
Fiyatlarınız neden bu kadar uygun?
Konaklama ve aktivite kotasyonlarımızın rezervasyonlarını ve ödemelerini bir sene önceden yapıyoruz. Sizlerden gelen rezervasyonlar sonrası aktif kotamızdan kullanarak en iyi fiyatlarla hizmet sağlıyoruz.

Bunları da sevebilirsiniz